KONST / Litografier / Färglitografi 12769153
nr 1276 9153
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Furusund. Signerad, numrerad 133/290. Motivet: 40x48cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:38:05
17/9 17:36:52
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö